Lewandowski – hejterzy go nie zatrzymali!

10927172_987737577938297_6555639620754832046_o

W przeciągu dwóch dni jego postać pojawiła się na łamach niemal wszystkich serwisów informacyjnych, zdominowała media społecznościowe, przede wszystkim Facebook’a i Twittera, wzbudzając przy tym ogromne emocje, oczywiście te pozytywne. Robert Lewandowski strzelając 5 bramek w 9 minut przeszedł do historii, nie tylko Bundesligi, ale i futbolu. Ogromna fala podziwu i zachwytu ze strony dziennikarzy, piłkarzy oraz kibiców nie jest niczym dziwnym.

lewy

 

Liczba polubień, które zbierały posty publikowane na oficjalnym profilu piłkarza wahała się jak do tej pory pomiędzy 20.00080.000. Wystarczy spojrzeć w jaki sposób zareagowali użytkownicy po wspomnianym wyżej wyczynie:

lewy1 lewy2

Tytuł wpisu wskazuje, że nie zawsze było tak kolorowo. Teraz wszyscy widzimy Roberta Lewandowskiego jako bożyszcza i idola, mężczyznę, którym każdy facet chciałby być, i  z którym chciałaby być każda kobieta. Cofnijmy się jednak o 7 lat, do czasów, kiedy był to młody, 20-letni piłkarz, na początku swojej kariery. Jakże inaczej wyglądał wtedy Internet, jakże inaczej wyglądały wpisy dotyczące tej samej osoby.

IMG_1596

Ciekaw jestem czy dzisiaj dalej osoby, które dokonywały powyższych wpisów wyłamują się i hejtują Lewandowskiego. Domyślać się tylko możemy, że to nie jest łatwe, szczególnie dla młodej osoby, czytać o samym sobie tego typu komentarze. Trudno jest nie brać sobie do serca obelg i wyzwisk, które piszą pod naszym adresem inni ludzie. Ciężka praca, z pewnością wiele wyrzeczeń i dzisiaj znalazł się na szczycie. Patrząc na trudne początki tym większy szacunek i tym większy respekt. Tak się buduje prawdziwy charakter, tak się poznaje gwiazdę.

Pozdrawiamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *